İnternetten Kupa Bardak Baskı Yaptırma

İnternetten Kupa Bardak Baskı Yaptırma

İnternet hayatımızın her alanına girdi. Dolayısıyla günlük ihtiyaçlarımızdan tutunda özel işlerimize varıncaya kadar pek çok konuda bize yardımcı oluyor. Bunlardan bir tanesi de internetten kupa bardak baskı yaptırma olmuştur. Bazı insanlar özel zaman için sevdiklerine ya da kurumsal firmalar hem çalışanlarına hem de müşterilerine kupa bardak hediye etmek isteyebiliyor. Kupa bardak baskı yaptırma amacı üzerine istenilen yazı, logo ve figürün yapılabilmesine imkan sağlanmasıdır.

Peki, internetten kupa bardak baskı yaptırmak istediğinizde nereleri tercih etmeniz gerekiyor ve ne yapmanız gerekiyor?

Sorunun yanıtını hemen verelim. Kupa baskı hizmeti internet üzerinden yapılabilir. Bunun için uygun olan siteyi bulmanızdır. Firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet ve kaliteli baskı sağlayabilmek amacıyla kupa baskısı hizmeti sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret ederek kupa tasarımı oluşturmaya başlamaktır.

Kupa tasarımınızı yaparken istediğiniz şekilde yazı yazma imkanına sahipsiniz. İster bardağınızın tek yüzünü isterseniz çift yüzünü tercih edebiliyorsunuz. Kupa bardak tasarla aracı ile logo, yazı, simge gibi isteğiniz şeyi yükledikten sonra sistem kendisi otomatik olarak kupa üzerine ekleme yapabiliyor. Sizde son olarak ön izlemenizi gerçekleştirdikten sonra baskı için onaya gönderebiliyorsunuz.

Baskı Yapılan Bardağın Kalitesi Nasıl?

Biz firma olarak tüm ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanırız. Bu da bardak üzerindeki tasarımın daha şık bir şekilde ortaya çıkacak ve kendisini gösterecektir. Baskı sonrasında dayanıklı olması için çevresel etkenlere sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı malzemeler kullanılır. Bu sayede siz bardağı kırmadığınız sürece baskının silinmesi ya da bozulması mümkün değildir.

Renk ve Sipariş Adedi

Kupa bardaklarda renk seçimi beyaz olmalıdır. Çünkü beyaz üzerine baskı ve baskı içerisinde kullanılan renkler kendisini daha fazla ön plana çıkarır. Sipariş adeti ise tamamen size bağlıdır. İsterseniz tek adet isterseniz yüzlerce adet siparişi verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Canlı Destek