Adres: Bolu/Merkez Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. Kırmızılıoğlu Apt. A Blok 20/22 (PASAJ İÇİ)

E-posta: destek@yapyolla.net

Telefon0 (374) 217 59 00

SIK SORULAN SORULAR

Lütfen bize ulaşmadan önce sık sorular bölümünü okuyunuz.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Forma kategorisinde üretim süresi 10 iş günüdür.

Yaptığınız tasarımı göremediğiniz taktirde lütfen üye olarak tekrar yapmayı deneyiniz. Aksi taktirde bizimle iletişime geçiniz.

Ürününüz size teslim edildiğinden itibaren iade etme süreniz 14 gündür. İade edilmek istenilen ürün/ürünler için 14 gün içerisinde iade talebinin tarafımıza bildirilmiş olması gerekmektedir.

• Bunun için lütfen iade@yapyolla.net adresine, sipariş numaranızın, ürün isminin ve iade sebebinizin olduğu bir e-mail atın.

• Satın aldığınız hazır tasarımlı ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde hasar görmeyecek şekilde paketleyip, belirtilen kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilir, yeni ürünle değiştirebilir veya para iadesi alabilirsiniz.

• İade için size söylenen kargo firmasın giderek. Hüseyin Yılmaz Sipahioğlu adına karşı ödemeli olarak, iletişimdeki adrese göndermeniz yeterlidir.

• Kişiye özel hazırlanmış, sizin eklediğiniz desen, isim veya tarih eklenmiş, veya başka şekilde size özel üretilmiş ürünlerde yapyolla.net olarak firmamızın hatası yoksa iade ve değişim yapılamaz. Yüksek çözünürlüklü desenler eklediğinizde baskıdan memnun kalacaksınızdır. Ayrıca beden ölçülerini kontrol ederek siparişi tamamlamalısınız

BİZE ULAŞIN